Home AQUARION

AQUARION CALIVITA - WODA JONIZOWANA, WODA ZASADOWA

AQUARION - filtr do wody.jonizacja wody,woda dla firmPrzez wieki naukowcy z całego świata szukali magicznej wody, uzdrawiającego źródła, fontanny miłości, której czysta i orzeźwiająca woda, czyniłaby organizm zdrowym, odpornym i zmywałaby znamiona czasu.

Nawet obecnie nie ustają poszukiwania uzdrawiającej wody.
Ale kiedy naukowcy przeprowadzili eksperymenty w miejscach, w których woda ma „cudotwórcze” właściwości jak np. Lourdes we Francji czy wody lodowcowe w Himalajach, dokonali zadziwiającego i ważnego odkrycia:
Poziom pH tych korzystnie oddziałujących wód ma zazwyczaj odczyn bardzo alkaliczny, o bardzo wysokim poziomie jonizacji. W 1998 r. badania naukowców Japońskich (prof. Shirahata z Kyushu University) wykazały związek między wodą jonizowaną, a wodami ogólnie uznawanymi za uzdrawiające. Okazało się, iż wspólnym mianownikiem tych wszystkich wód okazał się potencjał „redox”, czyli aktywny wodór, który ma zdolność redukcji wolnych rodników, a więc jest silnym antyutleniaczem.

Około 40 lat temu rosyjscy naukowcy przepuścili zwykłą wodę przez namagnetyzowane naczynie i odkryli prostą metodę oddzielania dwóch rodzajów wody, jedną alkaliczną i drugą kwaśną, nazwana procesem jonizacji.

 

Ta wczesna technologia jonizacji została udoskonalona i zmodernizowana aż do momentu, w którym woda z kranu może być dosłownie zmieniona w żyjącą, energetyzującą wodę, charakteryzującą się zmieniającymi życie właściwościami. Ona już jest i pomaga zmieniać jakość życia milionów ludzi.

"Komórka jest nieśmiertelna!

To tylko płyn w której otoczeniu żyje, ją degeneruje!

Odnawiając ten płyn systematycznie oraz dając komórce pożywienie którego wymaga, może ona praktycznie żyć wiecznie ! "

dr.Alexis Carrel - francuski Noblista

Jest to alkaliczna woda jonizowana.

Ta niesamowita woda nie jest, jak każda inna – jedna jej szklanka zawiera miliony antyoksydantów, opóźniających procesy starzenia się.


Wspaniale nawadnia organizm, dostarcza tak ważnych substancji jak wapń oraz tlen, a co najistotniejsze, wspomaga usuwanie szkodliwych toksyn i produktów ubocznych.

Alkaliczna woda jonizowana zawiera ujemnie naładowane jony hydroksylowe, o silnym działaniu antyoksydacyjnym która wyłapuje wolne rodniki, niszczące ściany komórkowe.

Kiedy przyjmujemy antyoksydanty pomagamy zneutralizować kwasy, które są produkowane przez metabolizm.

Podczas elektrolizy struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie poprawia nawodnienie ponieważ woda jest łatwiej wchłaniana i wykorzystana przez organizm.
Woda z krany lub z butelek jest zwykle zgrupowana w klasterach, zawierających od 11 do 16 cząsteczek wody, natomiast alkaliczna woda jonizowana, tworzona podczas procesu jonizacji, zawiera klastery, składające się z 5 – 8 molekuł. Umożliwia to wodzie łatwiejszą penetrację do komórek oraz zapobiega i wspomaga walkę z wieloma problemami, wynikającymi z przewlekłym odwodnieniem np. niskim poziomem energii, problemami trawiennymi, zaparciami i otyłością.

klastery wody rozbite w urządzeniu AQUARIONPodzielone na pół struktury klasterów wodnych mogą znacznie głębiej spenetrować organizm, są w stanie wejść do komórki i oczyścić ją od wewnątrz. Zamiast dużej kuli, chcącej wtargnąć do komórki mamy malutkie kulki H2O, które potrafią przeniknąć przez błony komórkowe, nawadniając komórkę, co jest niezwykle istotne.

 

Alkaliczna woda jonizowana jest także nasycona tlenem.


W wyniku procesu jonizacji wody udział procentowy tlenu w stosunku do wodoru istotnie wzrasta, co stanowi bogate źródło dodatkowego tlenu w niezwykle przyswajalnej formie, w efekcie otrzymujesz prawie dwukrotnie więcej tlenu, niż z wody z kranu lub butelki.  Spożywanie alkalicznej i jonizowanej wody pośrednio natlenia, ponieważ kiedy środowisko naszego organizmu ma odczyn zasadowy, komórki krwi, szczególnie erytrocyty przepływają przez całe ciało, nawadniając się i oczywiście komórki te przemieszczają się przez rzekę, a ta rzeką jest rzeka alkaliczna.

Być może najistotniejszy jest fakt, że alkaliczna woda jonizowana może tak korzystnie wpływać na nasz organizm, że będzie mógł funkcjonować na najwyższych obrotach oraz utrzymuje właściwą równowagę pH, zapewniając bogate źródło alkalicznych składników mineralnych jak np. wapń, magnez i potas, które organizm może łatwo wykorzystać.


Organizm zrobi wszystko, by utrzymać odczyn zasadowy poprzez przyciąganie elektronów z wody, którą pijemy lub z pożywienia, które przyjmujemy w celu utrzymania prawidłowej równowagi pH najważniejszego płynu w organizmie tj. krwi.

Organizm musi ciężko pracować, by utrzymać właściwy odczyn pH, gdyż cały czas produkujemy kwaśne uboczne produkty przemiany materii. Składniki odżywcze, pochodzące z naszego pożywienia, po dostarczeniu do organizmu są spalane przy udziale tlenu, aby wygenerować energię niezbędną dla naszego życia.
Powoduje to powstawanie produktów ubocznych, zanieczyszczeń, które praktycznie zawsze mają odczyn kwaśny.  W normalnych warunkach strumień krwi „porwałby” te produkty uboczne, a następnie przefiltrował je przez wątrobę, nerki, okrężnicę lub skórę w celu ich usunięcia. Jednak z powodu stałego stresu, braku odpoczynku, pewnych rodzajów pożywienia, które przyjmujemy, toksyn lub zanieczyszczeń, na które jesteśmy narażeni oraz wielu innych czynników zdolność naszego organizmu do utylizowania kwaśnych produktów ubocznych jest bardzo ograniczona.

Organizm dokonuje sprytnego triku, unieszkodliwiając kwaśne produkty uboczne a następnie zaczyna je gromadzić w takich narządach jak: tętnice, naczynia włosowate czy tkanka tłuszczowa.

Dr. Robert O. Young:

„Większość ludzi nie rozumie procesów prowadzących do otyłości, ale otyłość jest wynikiem perfekcyjnej obrony organizmu przed jego zbytnim zakwaszeniem.”

Niektórzy naukowcy podejrzewają nawet, że akumulacja kwaśnych produktów ubocznych wywołuje szybszy proces starzenia się i różne choroby.


Dr. Robert O. Young:

„ Moja fundamentalna teoria jest taka, że występuje tylko jedna choroba i jedna dolegliwość, a jest nią zbyt duże zakwaszenie krwi i tkanek.

Co jest tego przyczyną? Styl życia oraz nawyki żywieniowe, co oznacza, że choroba jest konsekwencją wyboru, tego co jemy, co pijemy i tego co myślimy.”W Japonii i Korei uważa się że alkaliczna woda jonizowana posiada tak wiele leczniczych właściwości, że już od 20 lat jest szeroko stosowana w szpitalach i klinikach aby wspomagać leczenie takich chorób jak, cukrzyca, nadciśnienie, łuszczyca, zapalenie stawów, rak i wiele innych działających destrukcyjnie chorób.

Teraz każdy może lepiej nawadniać swój organizm. Otrzymywać tlen i hamujące procesy starzenia się antyoksydanty.
Wypłucz kwaśne produkty uboczne, wywołujące choroby i przywróć prawidłowy poziom pH organizmu.

Dr. Robert O. Young:

„Jeśli ktoś zapyta mnie co można zrobić, żeby być zdrowszym, odpowiedz jest bardzo prosta: Zacznij pić alkaliczną wodę jonizowaną. Jeśli spożywasz zakwaszające produkty spożywcze, najważniejsze jest byś zaczął przyjmować bogate w elektrony płyny alkaliczne tak, by Twój organizm mógł usunąć te kwasy z pożywienia, które konsumujesz i utrzymać swoje zasadowe środowisko.”